توییت ماسک بار دیگر باعث افزایش قیمت دوج‌کوین شد

توییت ایلان ماسک در حمایت از دوج کوین و قرارگیری این رمزارز جنجالی در فهرست ارزهای دیجیتال قابل ترید صرافی «کوین بیس» باعث افزایش قیمت دوج کوین شد.

64564564 - توییت ماسک بار دیگر باعث افزایش قیمت دوج‌کوین شد

مدیرعامل تسلا با انتشار توییت جدیدی، حمایت خود را از دوج کوین نشان داد و اعلام کرد که روی ارتقا توسعه سیستم تراکنش دوج کوین کار می‌‌کند. در همین زمان، صرافی شناخته شده کوین بیس نیز رسما اعلام کرد که این رمزارز را به فهرست ارزهای دیجیتال قابل معامله خود اضافه کرده است.

در زمان نوشتن این خبر قیمت بیت کوین با رشد ۱۸.۸۳ درصدی به ۰.۵۲ دلار طی یک روز گذشته رسیده و برخی تحلیل گران بازار می‌گویند این روند صعودی طی ساعات آینده ادامه خواهد داشت. باید دید آیا دوج کوین می‌تواند این بار قله یک دلاری شدن را فتح کند یا این بار هم موفق به رسیدن به چنین نقطه‌ای نخواهد شد.

56786 - توییت ماسک بار دیگر باعث افزایش قیمت دوج‌کوین شد

ایلان ماسک مدیرعامل تسلا با انتشار توییتی از توقف امکان خرید خودروهای تسلا با رمزارز محبوب بیت کوین به دلیل نگرانی در مورد مسایل زیست محیطی خبر داد و همین مساله باعث شد قیمت بیت کوین کاهش پیدا کند.

طی ۲۴ ساعت گذشته توییت‌های ایلان ماسک تغییراتی در قیمت بیت کوین و همچنین رمزارز جنجالی دوج کوین ایجاد کرده است. مدیرعامل تسلا روز گذشته با انتشار توییت دیگری از توقف امکان خرید خودروهای تسلا با بیت کوین خبر داد. وی در توییت خود گفته بود این تصمیم را به دلیل نگرانی در مورد آسیب‌های زیست محیطی گرفته است.

3452345 - توییت ماسک بار دیگر باعث افزایش قیمت دوج‌کوین شد

بلافاصله پس از انتشار توییت ایلان ماسک، قیمت بیت کوین با افت حدود ۱۰ درصد روبرو شد که بسیاری از تحلیلگران این ریزش را به توییت وی نسبت می‌دهند.

توییت های ایلان ماسک تاکنون باعث ایجاد نوساناتی در قیمت دوج کوین شده است و باید دید آیا این بار سیر صعودی قیمت دوج کوین تا کجا ادامه خواهد داشت؟ آیا این رمزارز جنجالی که طی هفته‌های گذشته توجه بسیاری را به خود معطوف کرده می‌تواند قله یک دلاری شدن را فتح کند یا خیر؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع : دیجیاتو

 

Check Also

6436346345 310x165 - عدم پشتیبانی گلکسی واچ 4 سامسونگ از حسگر قندخون

عدم پشتیبانی گلکسی واچ 4 سامسونگ از حسگر قندخون

انتظار می‌رود ساعت‌های هوشمند گلکسی واچ ۴ و گلکسی واچ اکتیو سامسونگ تغییرات اساسی را …