نرم افزار پر کردن خودکار فرم های اینترنتی (برای ویندوز) – AI RoboForm Enterprise 7.9.32.2 Windows

آیا شما هم به عنوان کاربری که زیاد با اینترنت سر و کار دارد، از پر کردن مداوم فیلد های شناسه و پسورد در سایت های مختلف خسته شده اید؟

و یا به صورت منظم فرم های ارسال نظر یا درخواست پشتیبانی را در سایت های مختلف پر میکنید و این کار برای شما تکراری و خسته کننده شده است؟

بسیار خب. زمان استراحت شما فرا رسیده است! چون از این به بعد نرم افزار AI RoboForm این کار را برای شما به صورت اتوماتیک انجام خواهد داد. این نرم افزار همانطور که از اسمش پیداست، رباتی برای پر کردن فرم است!

نرم افزار AI RoboForm می تواند شناسه و پسورد شما در سایت های مختلف اینترنتی را به خاطر بسپارد و هر زمان که خواستید وارد یکی از این سایت ها شوید، به سرعت فیلد ها را تکمیل کند.

شاید بگویید که فایرفاکس یا کروم هم قابلیت وارد کردن اتوماتیک شناسه و پسورد را دارند! اما قابلیت بسیار مهمی که نرم افزار AI RoboForm دارد، این است که می تواند هر نوع فرم اینترنتی را به جای شما تکمیل کند.

این نرم افزار می تواند فرم هایی که ده ها فیلد مختلف دارند را به صورت اتوماتیک و یا تنها با چند کلیک پر کند. کافی است یک بار شما یکی از این نمونه فرم ها را تکمیل کنید و آن را در حافظه نرم افزار روبوفرم ذخیره نمایید. این نرم افزار همیشه در حافظه مرورگر شما مستقر است. هر جا و در هر سایتی که فرمی را ببیند، خودش به شما پیشنهاد می دهد که آن را با اطلاعاتی که از قبل دارد پر کند.

اطلاعاتی مثل نام، نام خانوادگی، ایمیل، تکرار ایمیل، شناسه، رمز عبور، تکرار رمز عبور، شماره تلفن، موبایل، آدرس، کد پستی و … خلاصه پر کردن تمام اطلاعات مورد نیاز در یک فرم را می‌توانید به نرم افزار RoboForm بسپارید.

شاید در مورد امنیت این نرم افزار کنجکار باشید. این نرم افزار تمام اطلاعات مهم (مثل پسورد ها) را به صورت کد شده ذخیره می کند. بنابر این امکان دسترسی دیگران به آن غیر ممکن است. به دلیل سادگی و راحتی کار با این نرم افزار، بدون نیاز به آموزش خاصی نیز می توانید از آن استفاده نمایید.

مهم ترین ویژگی های نرم افزار AI RoboForm Enterprise:
– ذخیره اتوماتیک اطلاعاتی که شما در فرم های مختلف وارد میکنید
– توانایی پر کردن خودکار فرم های مشابه با فرم هایی که قبلا پر کرده اید
– توانایی ساخت پروفایل های مختلف برای فرم های گوناگون
– پر کردن اطلاعات در فرم های تکراری فقط با یک کلیک
– توانایی ذخیره و بازیابی شناسه و پسورد ورود به سایت ها
– امنیت بالا و ذخیره اطلاعات شما به صورت رمزنگاری شده

 

مهم ترین تغییرات نسخه جدید 7.9.32.2:

– حل مشکل فریز شدن در کروم و اینترنت اکسپلورر

– بهبود عملکرد کلی نرم افزار

– رفع برخی از اشکالات نسخه قبلی نرم افزار

 

نرم افزار پر کردن خودکار فرم های اینترنتی (برای ویندوز) – AI RoboForm Enterprise 7.9.32.2 Windows را دانلود کنید:

  دانلود نرم افزار (حجم 20.5 مگابایت)

 تاریخ انتشار: 96/10/15

 سیستم عامل مورد نیاز: ویندوز 7, 8.1, 10

 

Check Also

ادیتور متن، با پشتیبانی از تمام زبان های برنامه نویسی تحت وب (برای ویندوز) – WeBuilder 2016 v14.4.0.188 Windows

همه برنامه نویسان با ادیتورهای متن آشنا هستند. ادیتور متن، نرم افزاری برای ساخت و …