انتظارات برای تجربه بازی The Last of US Part 2 به پایان خواهد رسید

به‌تازگی اطلاعات و اخباری تازه در زمینه جدیدترین بازی استودیو Naughty Dog یعنی بازی The Last of US Part 2 در فضای اینترنت منتشرشده که نشان می‌دهد در آینده‌ای نه چندان دور شاهد انتشار این بازی خواهیم بود.

کمپانی سونی در جریان مراسم E3 2018، از بازی The Last of US Part 2 که توسط استودیو Naughty Dog طراحی شده است رونمایی کرد. اما مثل اینکه استودیو بازی‌سازی Naughty Dog تصمیم دارد که این بازی را در سکوت کامل بدون اینکه هیچ‌گونه خبر و اطلاعاتی را از آن منتشر کند، طراحی کند. از این‌رو پس از اینکه این بازی در نمایشگاه E3 2018 معرفی شد تاکنون هیچ خبر و جزئیاتی از آن منتشرنشده است.

خوشبختانه به‌تازگی یکی از کاربران با نام کاربری Akoji که به برخی از منابع کمپانی سونی دسترسی دارد در حساب کاربری خود به این مسئله اشاره کرده است که به دلیل حضور نداشتن کمپانی سونی در نمایشگاه E3 2019 به احتمال زیاد آپدیت رسمی از بازی The Last of US Part 2 را قبل از این مراسم منتشر خواهد کرد. البته به احتمال زیاد منظور این کاربر از انتشار آپدیت رسمی از بازی مذکور پیش از مراسم E3 سال جاری، این است که استودیو Naughty Dog قرار است قبل از مراسم E3 2019 اطلاعاتی نظیر تاریخ انتشار این بازی را در اختیار رسانه‌ها و گیمرها قرار دهد.

جالب است بدانید که کاربر Akoji در گذشته نیز قبل از اینکه بازی State Of Play معرفی شود اطلاعاتی در زمینه این بازی را فاش کرده بود که پس از معرفی این بازی متوجه شدیم که همه آن اطلاعات صحت داشته‌اند. بنابراین می‌توان گفت که این کاربر یک منبع موثق خبری است. از این‌رو باید تا قبل از مراسم E3 2019 منتظر اطلاعاتی شامل تاریخ دقیق انتشار بازی The Last of US Part 2 باشیم.

البته لازم است اشاره کنیم که قبل از اینکه این کاربر به انتشار بازی The Last of US Part 2 در سال میلادی جاری اشاره کند، منابع خبری دیگری نیز به انتشار این خبر مبنی بر اینکه بازی The Last of US Part 2 در سال میلادی جاری منتشر خواهد شد اشاره کرده بودند از این‌رو امیدواریم شاهد انتشار این بازی در سال میلادی جاری باشیم.

منبع : سخت افزار

Check Also

خبر خوب برای طرفداران Need For Speed

بدون شک می توان گفت که اوضاع فرانچایز یا همان حق امتیاز Need For Speed …